Uitslag Puzzel en kleurplaat 2019 Koefeestkrant

De prijswinnaars van onze Oener Koefeest zoekpuzzel uit de Koefeestkrant 2019 zijn bekend. Gefeliciteerd ðŸŽˆðŸ†ðŸŽðŸŽ‰ðŸ‘

DE PRIJSWINNAARS ONTVANGEN BINNENKORT PERSOONLIJK BERICHT. (prijzen kunnen niet afgehaald worden) Onder voorbehoud van typefouten.

1tm 11 in andere bericht

1e prijs Waardebon twv € 50,- Cafe Restaurant Dorpszicht Oene – L.Haar Epe
2e prijs 4 personen Chopper rit Partyboerderij Vossenberg Epe – H.J.Hofmeier Emst
3e prijs Toegangskaart 4-8 spelers escaperoom Het Jachthuis in Genemuiden – G.Witteveen Emst
4e prijs Waardebon twv 50 euro tourritje DAF33 Dagje uit Veluwe Oene – M.Nijhof Vaassen
5e prijs een paar werkschoenen van NXPD personeelsdiensten – H.Horstink Twello
6e prijs taart van Buurtwinkel de Passerel Oene – C.Kamphuis Oene
7e prijs complete behandeling (wassen/knippen/drogen) bij Driesje’s Haarstudio in Emst – fam.Grolleman Emst
8e prijs Een verrassing van B&G Meubelen Oene – H.J.Mateman Heerde
9e Waardebon twv € 25 Aro Allgear Oene – R.Berends Epe
10e Waardebon twv € 12,50 Cootjespakhuis Oene – A.Kolkman Mouw Wezep
11e prijs Waardebon twv € 12,50 Boerderij Goudbeek Epe – F.Jongerman Wapenveld 12e prijs Waardebon twv € 12,50 Boerderij Goudbeek Epe – A.Hoekerd ’t Harde
13e prijs Waardebon twv € 25 Slagerij G ter Weele & Zoon Oene – N.Elbertsen Oene
14e prijs Waardebon twv € 25 Waaijenberg Schoenenmode Epe – G.Buijtenhuis Oldebroek
15e prijs Waardebon twv € 25 Aro Allgear Oene – G.Dokter Oene
6e prijs Waardebon twv € 25 Onder de Eiken echte Boerenkaas Epe – A.Bruggeman Oene
17e prijs Waardebon twv € 12,50 Marktslager van Bussel Oene – W.Roskam Heerde
18e prijs waardebon twv € 7,50 Karin’s Bloemenhuis Oene – fam Schuitert Vaasssen
19e prijs APK waardebon Garage Oene – G.Bolink-Prins Vaassen
20e prijs waardebon Marcel Commandeur Epe – G.Spronk-Lokhorst Oldebroek
21e t/m 24e prijs Waardebon Prince Pie Oene – C.Riphagen Oene, – T.Brendeke Epe, – J.Velthuis Twello, – H.Hagen-Brand Wapenveld

De 6 prijswinnaars van onze Oener Koefeest kleurwedstrijd 2019 zijn bekend.

Gefeliciteerd ðŸŽˆðŸ†ðŸŽðŸŽ‰ðŸ‘

1e prijs Jordy Boeder
2e prijs Marit Hofmeijer
3e prijs Joël Smit
4e prijs Manuel Steenwoerd
5e prijs Mila Hofman
6e prijs Joas Bomhof

DE PRIJSWINNAARS ONTVANGEN BINNENKORT PERSOONLIJK BERICHT. (prijzen kunnen niet afgehaald worden)

Alle andere kleurtalenten bedankt voor jullie prachtige creaties.